Vernostný program

Úvod Vernostný program

Bonusový program pre verných zákazníkov

Nakupujete v našom internetovom obchode opakovane?

Potom práve Vám je určený náš bonusový program. 

Na BONUSOVÉ BODY máte nárok iba pri objednávke cez e-shop.  Nevzťahuje sa na objednávky e-mailom, telefónom, faxom a ani iným spôsobom. Je to nenároková odmena, nedá sa poskytnúť spätne a nie je možné sa jej domáhať. Nie je povinnosťou predajcu Vás upozorniť, že v prípade zmeny objednávky na iný spôsob ako e-shopom o túto odmenu prichádzate.

Bonusové body, zľavy, akcie a pod. sú platné iba pre koncových zákazníkov, nie pre obchodných partnerov, alebo predajcov.

Ako to funguje?

Za každý nákup v internetovom obchode získavate alikvotný počet bonusových bodov. Zakúpením daného tovaru získate bonusové body, ktoré se automaticky pripisujú na Váš užívateľský účet. Počet bodov, ktoré nákupom získate, sa rovná cene tovaru 1,- € = 1 bod, 1 bod = 0,01 €, (čiže napr. za 319 bodov máte zľavu 3,19 €)

Za registráciu na našej web stránke získavate 100 bodov navyše.

Bonusové body sa pripočítavajú na Vašom účte. V prípade, že máte na svojom užívateľskom účte nazbierané bonusové body, môžete si ich uplatniť ako zľavu pri ďalšej objednávke, pokiaľ ich máte dostatok môžete zaplatiť celú objednávku. Bonusové body musíte sami uplatnit pri ktorejkoľvek ďalšej objednávke, nemôžte ich uplatniť spätne po odoslaní objednávky.

 

Kedy sú Vaše bonusové body pripísané, kde ich môžete nájsť?

Pre využitie bonusového programu je potrebná registrácia. Bonusové body sú automaticky pripísané na Váš užívateľský účet po vybavení Vašej objednávky a po prihlásení ich nájdete vo vašom užívateľskom profile pod odkazom môj účet. Zľavu môžete uplatniť už v následujúcej objednávke! Výška čerpania bonusových bodov nie je nijako omedzená, môžete nimi "zaplatiť" plnú cenu objednaného tovaru. Obmedzená je iba doba, do kedy ich musíte utratiť, Bonusové body musíte vyčerpat vždy v kalendárnom roku, v ktorom ste ich získali!

Copyright 2018 - 2023 © figuriny sk