Novinky
Torzá s polohovateľnými rukami

Nová kolekcia dámskych a pánskych torz s dreveným polohovateľnými rukami.

viac

Prečo my

Úvod InformáciePrečo my

Prečo u nás nakupovať

Široký sortiment a kvalita produktov

V našej ponuke sa nachádza veľká škála produktov, ktoré ocení každý človek, ktorého dopyt je po prvotriednych materiáloch a vkusnom príslušenstve. Pokiaľ chcete aby Vaša predajňa bola využitá nie len ako pracovný priestor, ale aj ako oddychová zóna, veríme tomu, že náš sortiment Vám uľahčí život a zabezpečí pohodlie po ktorom je v dnešnej dobe tak veľký dopyt.

Rýchlosť doručenia tovaru a informovanosť zákazníka

Veľké gro našej práce spočíva v detailoch, ktoré umožňujú zákazníkovi mať väčší prehľad v tom, v akom stave sa jeho objednávka nachádza. Snažíme sa ho informovať telefonicky, mailom o spracovaní, stave a termíne doručenia objednaného tovaru. 

Proklientský prístup, odborné konzultácie a poradenstvo

Náš ústretový kolektív predajcov a ich odbornosť Vám zabezpečia kvalitné služby v oblasti poradenstva a pomoci s výberom tovaru. Sú to ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na trhu v oblasti predaja interiérového vybavenia s profesionálnym prístupom k práci a k zákazníkom. Pokiaľ dáte radšej priestor telefonickej komunikácii neváhajte nás kontaktovať na čísle 0905 350 927, prípadne mailom.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Copyright 2018 - 2024 © figuriny sk