Novinky
Torzá s polohovateľnými rukami

Nová kolekcia dámskych a pánskych torz s dreveným polohovateľnými rukami.

viac

Doprava a platba

Úvod Doprava a platba

Doprava

V našom e-shope figuriny.sk  môžete využiť celkovo 4 spôsoby, ako sa Vaša objednávka dostane až k Vašim rukám:

 

osobný odber na predajni: tovar Vám priamo odložíme a za rezervujeme na predajni, takže si môžete tovar kedykoľvek počas otváracích hodín vyzdvihnúť u nás (táto služba je úplne zadarmo)

 

Slovenská pošta (hmotnosť zásielky do 15 kg): takýto spôsob dopravy je vhodný najmä vtedy, keď sa z nejakého dôvodu nemôžete osobne stretnúť s kuriérom a tovar prevziať, ale necháte si tovar zaslať na poštu a vyzdvihnete si ho priamo tam. 

 

- Kuriérska služba GLS (hmotnosť zásielky do 40 kg): momentálne najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob dopravy, kde Vám ručíme, že tovar máte do 24hodín, resp. na druhý deň u seba. O doručení balíka budete informovaní prostredníctvom SMS správy, kde si môžete aj zmeniť dodaciu adresu v prípade nutnosti. Kuriér Vám bude pred doručením tovaru volať, takže sa nemusíte báť, že niečo zmeškáte. (cena dopravy závysí od váhy objednaného tovaru podľa aktuálneho cenníka GLS)


- Doprava dodávateľom zásielky so sklom, väčšej váhy a rozmerov. Cena dopravy je 0,35 € / km, platí sa len cesta k zákazníkovi. 

 

Platba

Pri objednaní tovaru máte na výber z rôznych možností platby:

Zvoľte si možnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje. 

  • Prevodom na účet
    •  IBAN: SK49 8330 0000 0026 0167 2004,  SWIFT Code: FIOZSKBA
  • Dobierka - platba v hotovosti kuriérovi pri prevzatí zásielky
  • Hotovosť - pri osobnom odbere na predajni

 

 
Copyright 2018 - 2020 © figuriny sk